HAMLET

Hamlet

Vydejte se na luxusní cestu mnoha čokoládových pokušení výrobků Hamlet.

Užijte si bohatou vůni těchto špičkových výtvorů. Ochutnejte naše čokolády, nechte v ústech rozpustit krémový lanýž, rozbijte křupavé čokoládové lupínky, objevte naše jedinečné figurky s lískovými oříšky, obohaťte svůj dezert lahodnou polevou z hořké čokolády nebo se setkejte s našimi umělecky zdobenými pralinkami.

V roce 1956 začal příběh Hamleta Alfredem Geltmeyerem. Působil v malé pekárně v centru Vrasene (Belgie) a zahájil malý velkoobchod s cukrovinkami. Když jeho tři děti vstoupily do společnosti, rozhodli se ji rozšířit o vlastní zařízení na výrobu čokolády.
V současné době sdílejí všichni zaměstnanci Hamletu stejnou vášeň: nabízejí vám ty nejchutnější čokolády a sladkosti. Každý den.

Výrobky z belgické čokolády jsou bezkonkurenční ve své kvalitě a rozmanitosti. Objevte tyto lahodné výrobky, od bohatého výběru belgických čokolád, lanýžů a postaviček naplněných pralinkami, až po křupavé čokoládové lupínky, nejchutnější tavenou čokoládu a krásně zdobené čokoládové figurky. Všechny tyto položky jsou vyrobeny ze 100% belgické čokolády. Takto Hamlet přispívá k belgické čokoládové tradici!

BELVEC s.r.o.

Statenická 732, 25264 Velké Přílepy, Tel.: +420 226 066 729

Image