CACHET

Cachet

Od roku 1987 se společnost Kim's Chocolates snaží vyrábět nejlepší belgické čokolády na světě, přičemž upřednostňuje udržitelnost v celém dodavatelském řetězci a výrobním procesu. Značky společnosti Kim’s Chocolates zahrnují společnosti Cachet a KC Chocolatier a také provozují rozsáhlý privátní obchod.

Nové špičkové zařízení společnosti Kim's Chocolates bylo otevřeno v roce 2008. Kromě investic do nejnovějších zpracovatelských technologií společnost vytvořila závod šetrný k životnímu prostředí, kde je vše od dodávek elektřiny po likvidaci odpadních vod stejně zelené, jak je jen možné.

Jako jeden z největších belgických výrobců a 1 největší vývozce do Kanady a Spojených států, je společnost Kim’s Chocolates přesvědčena, že její kvalita výrobků je zcela ojedinělá. Již více než 30 let si spokojení zákazníci z celého světa užívají lahodné čokoládové pochoutky z naší široké nabídky jedinečných tyčinek, tabulek a ostatního sortimentu.

Společnost Kim’s Chocolates provozuje školní projekt s názvem „Kakao pro školy“ v Kyele, okrese Mbeya v Tanzanii ve východní Africe. Od roku 2010 tato iniciativa dodala učebnice, postavila učebny a školní lavice. Společnost Kim's Chocolates věří, že investováním do vzdělávání a formování zemědělců lze v následujících letech provést velké změny.

Program také daroval lůžka pro koleje, aby zajistil bezpečné prostředí pro mladé dívky a minimalizoval riziko nechtěného těhotenství. Společnost Kim’s Chocolates také vybudovala zařízení ve školách, aby zajistila lepší hygienické podmínky pro děti a snížila možnost propuknutí infekčních chorob. Kdo by si myslel, že čokoláda může zanechat ještě sladší dojem?

POSLÁNÍ A HODNOTY

Kim's Chocolates vytváří produkty, které jsou originální, překvapivé a obdivuhodné - splňují ty nejvyšší požadavky mezinárodního čokoládového labužníka.

Společnost Kim’s Chocolates upřednostňuje naprostou spokojenost zákazníků, přičemž zaměstnanci jsou povzbuzováni, aby naslouchali a reagovali. Mezitím jsou všechny postupy a procesy navrženy tak, aby byly zaměřeny na klienta a řídily se principy ISO a TQM. Společnost si také váží svých dodavatelských vztahů - a je zde jasný konečný cíl rozvíjet a udržovat vzájemně prospěšné vztahy s důrazem na inovace a kreativitu.

Společnost Kim’s Chocolates pevně věří ve své zaměstnance, kteří jsou ve svém hodnotovém systému umístěni na centrální pozici. S každým zaměstnancem se zachází jako s jednotlivcem a existuje kultura úcty k osobní důstojnosti a schopnosti svobodně vyjadřovat názory, návrhy a kritiku.

Globální čokoládový průmysl generuje mnoho milionů po celém světě. Je smutné, že v některých zemích, kde kakaové boby rostou, stále převládá chudoba, nedostatečný rozvoj a zneužívání, jako je otroctví dětí. Společnost Kim’s Chocolates se aktivně snaží zlepšit životní podmínky postižených rodin.

Společnost Kim’s Chocolates vynakládá veškeré úsilí na řízení spotřeby surovin a ochranu okolního prostředí. Rovněž přebírá společenskou odpovědnost za své činy důsledným dodržováním všech místních zákonů a předpisů.

MALÉ ROZDÍLY, KTERÉ UMOŽŇUJÍ VELKÉ ZLEPŠENÍ

Všechny pralinky jsou připravovány z těch nejlepších surovin a s největší úctou k belgickým tradicím. Kim’s Chocolates používá pouze přírodní příchutě a 100% čistou čokoládu z kakaového másla (pro čokoládu se nepoužívají žádné jiné rostlinné tuky kromě kakaového másla). Nepřidávají se žádné hydrogenované tuky a nepoužívají se žádné geneticky modifikované látky.

Společnost Kim’s Chocolates může nyní požadovat vysokou úroveň na základě těchto certifikací:

 • BRC (British Retail Consortium)
 • IFS (mezinárodní doporučené standardy)
 • HACCP (plně implementováno)
 • 100% zelená energie
 • RSPO
 • Košer
 • Spravedlivý obchod
 • Aliance deštného pralesa
 • Bio-organické
 • UTZ
 • Halal
 • VÝROBNÍ PLOCHA
 • Terén: cca 3 ha
 • Povrch budovy: cca 13,296 m²

PERSONÁL

Pravidelní zaměstnanci: 183 (celkový počet zaměstnanců přibližně 200 na plný úvazek, včetně dočasných zaměstnanců)

BELVEC s.r.o.

Statenická 732, 25264 Velké Přílepy, Tel.: +420 226 066 729

Image